[email protected] +48 58 350 93 33

Internet Developers to założona w 2006 roku prężnie rozwijająca się firma sektora IT, oferująca kompleksowe rozwiązania informatyczne dla klientów biznesowych jak i użytkowników domowych.

Internet Developers dostarcza na terenie Trójmiasta usługi telekomunikacyjne, za pośrednictwem sieci szkieletowej i świadczy usługi transmisji danych, dostępu do Internetu, a także usługi głosowe - telefoniczne. Działamy na podstawie wpisu do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych o numerze 6048, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej.

Nasza firma specjalizuje się w zakresie tworzenia, administracji i zarządzania sieciami komputerowymi typu LAN, WAN, WIFI, VPN. Opracowujemy od podstaw rozwiązania serwerowe oparte na systemach Microsoft lub OpenSource typu Unix/Linux.

Zajmujemy się usługami doradczymi i outsourcingowymi, pełniąc kompleksową opiekę informatyczną firm. Projektujemy i tworzymy strony internetowe oraz wdrażamy zaawansowane systemy zarządzania treścią CMS.

W naszych działaniach priorytetem jest skuteczność i jakość działania. Systemy informatyczne powierzone naszej opiece zyskują stabilność i niezawodność. Dzięki tak postawionym celom z sukcesem budujemy długoterminowe relacje z naszymi klientami, których zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Dysponujemy wysoko wykwalifikowanym zespołem specjalistów, których umiejętności poparte są dyplomami ukończenia wiodących uczelni technicznych w Polsce, w szczególności Politechniki Gdańskiej wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki. Nasi pracownicy profesjonalnie podchodzą do każdego zlecenia i starają się zapewnić pomoc na najwyższym poziomie merytorycznym, bezboleśnie przeprowadzając klienta przez wszystkie fazy wykonywanego zlecenia.

Posiadane i stale rozwijane kompetencje pozwoliły nam zrealizować szereg projektów i pozyskać grono stałych Klientów w każdym z wymienionych wyżej obszarów. Zaufało nam szereg firm, instytucji publicznych oraz klientów indywidualnych.

Zapraszamy do współpracy.

  • Gallery 1

 

 

 

 

Scroll to Top